Origins Living Solid Light Mirror 120 - 120x60cm B004792, B004792, Origins Living Solid Mirrors
| Origins Living | |
| Brand | Origins Living |
| Category | Mirrors |
| Description | Origins Living Solid Light Mirror 120 - 120x60cm B004792 |
| Finish | Satin Aluminium |
| Guarantee | 5 Years |
| IP Rating | IP44 |
| Light Temperature | 4000K |
| Main Cat | Mirrors Solid |
| Main Description | Origins Living Solid Light Mirror 120 - 120x60cm B004792 |
| Material | Aluminium |
| Mounting Type | Wall mounted with screw hooks |
| Product code | B004792 |
| Product Type | Mirror Illuminated |
| Range | Solid |
| Shape | Rectangular |
| Switch Type | Unswitched |
| Depth mm | 30 |
| Heigh mm | 600 |
| Width mm | 1200 |
| Weight KG | 11.5 |
Origins Living Solid Light Mirror 120 - 120x60cm B004792 - Ebzone
- Brand: Origins Living
- Product Code: B004792
- Availability: 2000
£472.00
Tags: Origins Living Solid Mirrors, Bathroom Origins Living Illuminated Mirrors

